Masáže

 
Nechte se u nás hýčkat zvukem relaxační hudby, intimní atmosféry a zkušených rukou paní masérky.
 
Provádíme klasické i relaxační baňkové masáže,metodu Gua Sha a terapii Reiki.
 
V tradiční čínské medicíně se používá působení baněk neboli baňkování nejenom při bolestech pohybového aparátu, ale i k mírnění vnitřních potíží. Účinek baňkování se zvyšuje přikládáním baněk na oblasti akupunkturních bodů. Baňky a baňková masáž působí fyzikálně a reflexně. Zároveň je také výrazně ovlivňován metabolismus organismu, neboť v okolí přiložené baňky dochází k rychlejší látkové výměně. Pomáhá při uvolňování ztuhlých svalů, blokád kloubů a celulitidě.
 
Kromě výrazného uvolnění svalů a blokád mají velký význam na čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují.
 
 
Speciální technika Gua Sha je podobná baňkové masáži, ale místo baněk se používá vhodně upravená destička např. z keramiky, rohoviny nebo jadeitu. Intenzivním, místním prokrvením se dosáhne uvolnění svalů a z těla „odchází" horkost, odpadní látky a toxiny. Provádí se mimo jiné na těle, kde se obtížně provádí baňková masáž - oblast šíje, ramen, chodidel apod.
 
 
Reiki je jedna z nejstarších metod přírodní léčby. Využívá univerzální životní energii, která se nachází všude kolem nás.
 
 
REZERVACE PROSÍM PROVÁDĚJTE POUZE NA TELEFONU 724 420 267.

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU. 
 

 

Zveme Vás na...